A Diákönkormányzat célja és feladatai

•  A Diákönkormányzat legfőbb célja olyan ifjúsági szervezet létrehozása, melyben a tagok, és rajtuk keresztül az iskola diákjai örömmel és aktívan vállalnak feladatokat, saját kreatív ötleteikkel állnak elő, a megvalósításban is tevékenyen részt vesznek, és ez által személyiségüket és környezetüket fejlesztik.

•  Különösen fontos, hogy a DÖK - tagok és a patronáló pedagógus között olyan kapcsolat alakuljon ki, amely segítségével minden tanulóhoz eljuthatnak azok az információk, melyeket fontosnak érzünk.

•  A diákok  érezzék magukénak az iskolát, mely nemcsak az oktatás, hanem a nevelés fontos színhelye.

•  Vigyázzanak egymásra és az anyagi értékekre.

•  Olyan kötetlen programok szervezése, melyeket a gyerekek szeretnének és részt is vennének a lebonyolításában.

A Diákönkormányzat 2016/2017-es tanévre tervezett programjai

•  Őszi és tavaszi papírgyűjtés