Adventi vásár

A Simándy József Általános Iskolában december 9-én pénteken délután Karácsonyi Vásárt rendeztünk.
A vásárra az osztályok maguk készítették a portékát, amit a gyerekek a szülők és az osztálytanítóik segítségével árultak. Lehetett kapni karácsonyfadíszt, gyertyákat, mézes finomságokat, lekvárokat, ékszereket, díszdobozokat és sok egyéb érdekes és szép tárgyat.
A vásár programját teaház is színesítette, ahol negyedikes diákok voltak a felszolgálók és finom sütemények, no meg teák közül lehetett válogatni.
Ebben az immáron hagyományosnak tekinthető programunkban, minden alsós osztály részt vett, valamint két ötödik osztály is árusított.

Aki itt volt érezhette, hogy gyerekek, szülők és pedagógusok egyaránt nagy lelkesedéssel készültek és sikeresen le is bonyolították ezt a délutánt.