AZ ELSŐ BULI A SIMÁNDYBAN

A Simándy József Általános Iskola diákönkormányzata december 7-én tartotta meg idei első iskolai buliját.
A Mikulás-bulit hatalmas szervezőmunka előzte meg, melyből a diákönkormányzat tagjai (az ötödikestől a nyolcadik évfolyamos diákig) is  kivették a részüket.
A büfé mellett a nyolcadikos fiúk egy játéktermet is berendeztek, ahol a számítógépes játékokban bárki összemérhette tudását és ügyességét.
Akinek nem volt kedve játszani, az a táncteremben "tombolhatott".
Az est fénypontja a tombolahúzás volt, amelyet Kálmán bácsi és Tünde néni bonyolított le. Támogatóinknak köszönhetően nagyon sok diák kaphatott színvonalas ajándékot.

Ezúton is szeretném megköszönni a diákönkormányzat tagjainak és kollégáimnak a sok segítséget. Külön köszönet illeti támogatóinkat: Illés cukrászda, Györkös pizzéria, KS kerékpár szaküzlet, Zöld ABC, Vígh Edit (iskolai büfé), Outlet üzlet, Oázis Virágüzlet, Super Highlight 2011 Kft.